Reclame

Meer dan 100 Disney-figuren tijdens Disney Characters Night

Ben jij ook geweest?
3 minuten om te lezen
Op vrijdag 14 september 2019 liepen er in het Disneyland Park meer dan 100 Disney-figuren rond tijdens de eerste Disney Characters Night. Een avond speciaal voor houders van een jaarabonnement en hun vrienden. Tickets kosten €49 per persoon.

Over het volledige Disneyland Park kon je op de foto met Disney-figuren uit klassiekers als Aladdin, The Lion King, Bambi, 101 Dalmatiers, Pochontas, Beauty and the Beast, Tarzan en nog veel meer, maar ook met Disney-figuren uit films zoals Marvel, Star Wars, The Incredibles en vele andere. Speciaal voor de avond was ook de bruid van Phantom Manor aanwezig.

Ondanks het grote aanbod aan Disney-figuren, verliep de avond echter een beetje chaotisch. Bij de aankondiging van het evenement was er spraken van een reserveringssysteem voor de meet 'n' greets, maar op de avond liepen de Disney-figuren door elkaar en ontstonden er lange wachtrijen. Tijdens het wachten kon het ook zijn dat het Disney-figuur vervangen werd door een ander.

Tijdens de hele avond bleven ook vele attractie gewoon geopend. 

Foto's ED92.

Misschien ook interessant?

De Cable Car Bake Shop heropent met nieuwe gebakjes, muffins en cupcakes

26 mei 2023 22:50

Drie nieuwe poppen in rolstoelen maken debuut in "it's a small world"

7 mei 2023 22:26

Disneyland Paris viert World Wish Day met speciale pre-parade

4 mei 2023 21:58
Sorry, maar er ging iets mis. Probeer het zo meteen nog eens.